Popmundo Faresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Faresi

Siteye oyundaki adınız ve soyadınızla üye olunuz. Üye olduktan 24 saat içinde hesabınız aktif olacaktır. Sitemizin msn adresini almak isteyenler: tugba-guzelce@popmundofaresi.yetkin-forum.com isteyen ekleyebilir. ~~T.Guzelce~~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayasofya'da Bir Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Suzi Kiraz
Admin
Admin
Suzi Kiraz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 787 Nerden : İzmir

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptyPaz Şub. 01 2009, 00:49

Ayasofya'da Bir Gün

Zaman zaman yöneticisi olduğum mekânı ziyaret etmekteki amacım, mutlu insanları görüp mutluluklarına ortak olabilmek. Gerçi çoğu her nedense beni davetli listesine ekler, bunu bir jest olarak kabul ederim. Yine o günlerden birinde, (sanırım öğlen 14.00 sularıydı.) elimde davetiyemle Ayasofya’nın kapısından içeri girdiğimde salonda kimsecikler yoktu. Gelin köşede oturmuş, çiçeğinin kurdelesiyle oynuyor, iki nedimesi yanında O’na hararetli bir şeyler anlatıyordu. Ortada garip bir durum vardı ama neydi?

Ofisime geçtim, hemen nikâhtan sorumlu memuru çağırttım. “Neden bu mutlu gününde ağlayan bir gelin görüyorum?” dediğimde, “efendim, nikâhın başlamasına 1 saat var, lakin damat ortalarda yok!”. İlginç demekle yetindim. Belki gelir, neredeymiş, telefonla ulaşamadınız mı diye sordum. Memur; “konseri varmış, düğüne gelmiyormuş” dediğinde bir plan hatası olduğunu anladım.

Siz siz olun, düğününüzü planlarken, programınıza bakmayı ve ona göre ayarlamayı unutmayın. Sizi sevenleri, düğününüze davet ettiğiniz insanları bekletmeye ve eş adayınızı üzmeye hakkınız yok.

Bir diğer hatırlatmayı düşündüğüm şey ise; bir nikâhın tam 4 saat sürdüğü gerçeği. Her ne şekilde olursa olsun, nikâh süresince tören yerinden ayrılmamanız hem nikâhınızın başarıyla sonuçlanması için gereken sorumluluklarınızdan biri, hem de sizi sevip o mutlu gününüzde sizi yalnız bırakmayan dostlarınıza borcunuzdur

--------------------------------------------------------------------------------

Ayasofya Yöneticisi Virgil Thion

Yazar: Virgil Thion

Yayın Editörü: Tony Bryan
https://popmundofaresi.yetkin-forum.com
Tayfun Gürağaç (VİP)
Site Moderatörü
Site Moderatörü
Tayfun Gürağaç (VİP)

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 641 Nerden : Ankara

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptyPaz Şub. 01 2009, 13:38

Güzel bir yazı:)
Ebru Koçak
Admin
Admin
Ebru Koçak

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 1322 Nerden : uzaydan

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptyPerş. Mart 26 2009, 20:51

Ayasofya'da Bir Gün 563141
Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 1245 Nerden : İstanbul

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptyPaz Mart 29 2009, 15:32

Yelda Erbakan
Admin
Admin
Yelda Erbakan

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 1615 Nerden : İstanbul

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptySalı Mart 31 2009, 13:32

Esma Dağlar
Admin
Admin
Esma Dağlar

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 1245 Nerden : İstanbul

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptySalı Mart 31 2009, 21:07

güzel(+)
diablo3452
Çaylak Üye
Çaylak Üye
diablo3452

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/05/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İstanbuL - GoP

Ayasofya'da Bir Gün Vide
MesajKonu: Geri: Ayasofya'da Bir Gün   Ayasofya'da Bir Gün EmptyC.tesi Mayıs 23 2009, 20:45

Bu yayınLandımı Ayasofya'da Bir Gün 119741

Ayasofya'da Bir Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası